Niet Schieten!
Cabaret
Niet Schieten!
25 jaar Lust en Leed
wo 20 Okt 20:15
Arnout van den Bossche
Cabaret
Laatste kaarten
Arnout van den Bossche
Burn-out voor Beginners (reprise)
do 21 Okt 20:15
The Dutch Eagles
Muziek
The Dutch Eagles
Gold
vr 22 Okt 20:15
Betty's Backyard
Muziek
Betty's Backyard
Platenpraat
za 23 Okt 20:15
Vogelverschrikkerfestival
Festival
Vogelverschrikkerfestival
Het BubbeltjesConcert met Harmonie UNA
zo 24 Okt 12:00
Vogelverschrikkerfestival
Festival
Vogelverschrikkerfestival
Senioren Meezingmiddag
ma 25 Okt 14:00
De Ballonnenfee in het bos (2+)
Jeugdtheater
Uit eigen streek
De Ballonnenfee in het bos (2+)
De Ballonnenfee
di 26 Okt 11:00
Vogelverschrikkerfestival
Festival
Vogelverschrikkerfestival
Mosselavond
di 26 Okt 18:00
De Waanzinnige Boomhut van 52 verdiepingen (7+)
Jeugdtheater
De Waanzinnige Boomhut van 52 verdiepingen (7+)
Meneer Monster
wo 27 Okt 15:00
Simone Kleinsma
Muziek
Laatste kaarten
Simone Kleinsma
VERDER
vr 29 Okt 20:15
Vogelverschrikkerfestival
Festival
Geannuleerd
Vogelverschrikkerfestival
geannuleerd
za 30 Okt 18:00
Vogelverschrikkerfestival
Festival
Geannuleerd
Vogelverschrikkerfestival
geannuleerd
za 30 Okt 20:15
Praten over liedjes met Björn
Muziek
Uit eigen streek
Praten over liedjes met Björn
Björn ontvangt Valkenswaardse gasten
zo 31 Okt 13:00
Richard Groenendijk
Cabaret
Uitverkocht
Richard Groenendijk
Voor iedereen beter (try out)
do 4 Nov 20:15
Hoog Spel
Toneel
Hoog Spel
Johnny Kraaijkamp jr, Trudy Labij en Doris Baaten
vr 5 Nov 20:15
The Billy Joel Experience
Muziek
The Billy Joel Experience
Met Alexander Broussard e.a.
za 6 Nov 20:15
Dialect Zògezééd - Dè moete we aòn zien te houwe
Muziektheater
Geannuleerd
Dialect Zògezééd - Dè moete we aòn zien te houwe
Geannuleerd
zo 7 Nov 14:00
Vuile Huichelaar
Cabaret
Vuile Huichelaar
Omdat ik zoveel van je hou en andere foute liedjes! - Ladies Night
do 11 Nov 20:15
Martin Koolhoven
Theatercollege
Martin Koolhoven
Klassiekers met Koolhoven
vr 12 Nov 20:15
Rundfunk
Cabaret
Laatste kaarten
Rundfunk
Todesangstschrei
za 13 Nov 20:15
Archibald en de Windjes (2+)
Jeugdtheater
Uit eigen streek
Archibald en de Windjes (2+)
Archibald Clownesk Meespeeltheater
zo 14 Nov 11:00
The Organ Grinder
Muziek
The Organ Grinder
Yes Jazz
zo 14 Nov 15:30
Dick van Altena & The Wieners
Muziek
Dick van Altena & The Wieners
Old School Country Music
zo 14 Nov 19:30
De Piraten van kamer 16 (4+)
Jeugdtheater
De Piraten van kamer 16 (4+)
Heer Otto
wo 17 Nov 15:00
Javier Guzman
Cabaret
Javier Guzman
Oudejaarsconference 2021 - In Vertwijfeling Verblijven (try out)
do 18 Nov 20:15
Adele Project
Muziek
Adele Project
Someone like you
vr 19 Nov 20:15
Alex Ploeg
Cabaret
Alex Ploeg
EGO (try out)
za 20 Nov 20:15
Valkenswaards Kamerorkest
Muziek
Uit eigen streek
Valkenswaards Kamerorkest
Een Franse Herfst
zo 21 Nov 15:00
Exclusief voor Woningbelang -Harmonie De Dommelecho
Muziek
Uit eigen streek
Exclusief voor Woningbelang -Harmonie De Dommelecho
Speel, muzikanten, speel
do 25 Nov 20:15
Harmonie De Dommelecho
Muziek
Uit eigen streek
Harmonie De Dommelecho
Speel, muzikanten, speel
vr 26 Nov - zo 28 Nov
Steven Brunswijk
Cabaret
Steven Brunswijk
Wat een man kan, kan ik ook
do 2 Dec 20:15
Jandino Asporaat
Cabaret
Jandino Asporaat
Opgefokt
vr 3 Dec 20:15
Harrie neemt de benen (try out)
Toneel
Harrie neemt de benen (try out)
Jon van Eerd, Arie Cupé, Joey Schalker en Margo Dames
di 7 Dec 20:15
Kommil Foo
Cabaret
Kommil Foo
Oogst
wo 8 Dec 20:15
Percossa
Muziektheater
Percossa
Let me in - Let me out (try out)
do 9 Dec 20:15
Björn van der Doelen en De Huursoldaten
Muziek
Björn van der Doelen en De Huursoldaten
Na Ons De Zondvloed
vr 10 Dec 20:15
Lichter dan ik
Toneel
Lichter dan ik
Esther Scheldwacht, Kees Hulst e.a.
za 11 Dec 20:15
Jokie en Jet, reizen is een feestje! (2+)
Jeugdtheater
Jokie en Jet, reizen is een feestje! (2+)
De Efteling-musical
zo 12 Dec 11:00
Paulien Cornelisse
Cabaret
Paulien Cornelisse
Aanstalten
wo 15 Dec 20:15
Andy Marcelissen
Cabaret
Andy Marcelissen
Hij komt, hij komt!
do 16 Dec 20:15
AmeeZing KonZert
Muziek
Uit eigen streek
AmeeZing KonZert
Het beste van buiten gaat naar binnen
vr 17 Dec 20:15
South-East Bigband
Muziek
Uitverkocht
South-East Bigband
Christmas Special met diner dansant - Yes Jazz
za 18 Dec 18:00
Abba Fever
Muziek
Abba Fever
The Ultimate ABBA Tribute Concert Show
do 23 Dec 20:15
Ik ga grootmoeder koekjes brengen (2+)
Jeugdtheater
Uit eigen streek
Ik ga grootmoeder koekjes brengen (2+)
Noortje Karsmakers
di 28 Dec 11:00
De 'Net na Kerst' Show (2+)
Jeugdtheater
Uit eigen streek
De 'Net na Kerst' Show (2+)
De Ballonnenfee
wo 29 Dec 11:00
KGZ 'De Volharding'
Muziek
Uit eigen streek
KGZ 'De Volharding'
Nieuwjaarsmatinee 2022
zo 2 Jan 13:00
DJ Workshop (7-12 jaar)
Workshop
DJ Workshop (7-12 jaar)
Word jij de nieuwe Martin Garrix of Sophie Francis?
di 4 Jan 13:00
54e Toernooi om het Brabants Kampioenschap Tonpraoten
Evenement
Uitverkocht
54e Toernooi om het Brabants Kampioenschap Tonpraoten
vr 7 Jan 19:30
De kleine vuurtorenwachter (4+)
Jeugdtheater
De kleine vuurtorenwachter (4+)
Valentijn Productiehuis
wo 12 Jan 15:00
Joris Linssen & Caramba
Muziek
Joris Linssen & Caramba
Dichterbij
do 13 Jan 20:15
Släpstick
Muziektheater
Släpstick
The Roaring Twenties (try out)
vr 14 Jan 20:15
Mark van de Veerdonk
Cabaret
Mark van de Veerdonk
Geen Viking
za 15 Jan 20:15
Scholengemeenschap Were Di
Musical
Scholengemeenschap Were Di
The Adams Family
wo 19 Jan - za 22 Jan
Ben van den Dungen Quartet
Muziek
Ben van den Dungen Quartet
Tribute to John Coltrane - Yes Jazz
zo 23 Jan 15:30
Youp van 't Hek
Cabaret
Uitverkocht
Youp van 't Hek
De Laatste Ronde
wo 26 Jan 20:15
Je kunt me gerust een geheim vertellen
Toneel
Je kunt me gerust een geheim vertellen
Matzer Theaterproducties
do 27 Jan 20:15
Nationaal Theaterweekend
Cabaret
Nationaal Theaterweekend
Laat je verrassen
vr 28 Jan 20:15
Nationaal Theaterweekend
Jeugdtheater
Nationaal Theaterweekend
Laat je verrassen!
za 29 Jan 11:00
Nationaal Theaterweekend
Muziek
Nationaal Theaterweekend
Laat je verrassen!
za 29 Jan 20:15
Wim Daniëls
Cabaret
Wim Daniëls
Koken met Taal
do 3 Feb 20:15
The Wieners
Muziek
The Wieners
The Wieners Play The Early Days - Part 3
za 5 Feb 20:15
Pieter Konijn (2+)
Jeugdtheater
Pieter Konijn (2+)
Het verhaal van Pieter Konijn
zo 6 Feb 14:00
Gerard van Maasakkers
Muziek
Gerard van Maasakkers
Ik loop (reprise)
do 10 Feb 20:15
The Cosmic Carnival
Muziek
The Cosmic Carnival
Fleetwood Mac: The Incredible Story
vr 11 Feb 20:15
100% Coco de Musical (9+)
Jeugdtheater
100% Coco de Musical (9+)
Morssinkhof Terra Theaterproducties
zo 13 Feb 15:00
The Soul Kitchen
Muziek
The Soul Kitchen
Tribute to the music of Motown
do 17 Feb 20:15
Nesim el Ahmadi
Cabaret
Nesim el Ahmadi
TaBoe!
vr 18 Feb 20:15
Huub Stapel
Toneel
Huub Stapel
Het Huwelijk (reprise)
za 19 Feb 20:15
Centrum voor Muziek en Dans
Muziek
Uit eigen streek
Centrum voor Muziek en Dans
Valkensemble Festival
zo 20 Feb 10:00
MADIWODO (2+)
Jeugdtheater
Uit eigen streek
MADIWODO (2+)
Archibald Clownesk Meespeeltheater
do 3 Mrt 11:00
Niels Houtepen
Show
Niels Houtepen
Choice
vr 4 Mrt 20:15
Woezel en Pip (2+)
Jeugdtheater
Woezel en Pip (2+)
'Sing-a-Long'
za 5 Mrt 13:30
Karin Bloemen & Cor Bakker
Muziek
Karin Bloemen & Cor Bakker
Waar waren we gebleven…
do 10 Mrt 20:15
Joost Spijkers
Muziek
Joost Spijkers
HOTEL SPIJKERS
vr 11 Mrt 20:15
Alice in Wonderland (4+)
Jeugdtheater
Alice in Wonderland (4+)
Gespeeld door Mariska Simon
wo 16 Mrt 15:00
Barry Steele & Friends
Muziek
Barry Steele & Friends
The Roy Orbison Story
do 17 Mrt 20:15
Guido Weijers
Theatercollege
Guido Weijers
Masterclass Geluk
vr 18 Mrt 20:15
Centrum voor Muziek en Dans
Muziek
Uit eigen streek
Centrum voor Muziek en Dans
Docenten in Concert
zo 20 Mrt 10:30
Yentl en de Boer
Cabaret
Yentl en de Boer
De Kampvuursessies
wo 23 Mrt 20:15
Glodi Lugungu
Cabaret
Glodi Lugungu
Ze bedoelen het goed
do 24 Mrt 20:15
Stones Sessions
Muziek
Stones Sessions
Pleased To Meet You
vr 25 Mrt 20:15
The Sleeping Beauty
Dans
Laatste kaarten
The Sleeping Beauty
The Royal Moscow Ballet
za 26 Mrt 20:15
Thaïsa Olivia Quartet
Muziek
Thaïsa Olivia Quartet
Vocale jazz in fluwelen jasje - Yes Jazz
zo 27 Mrt 11:00
Pieter Derks
Cabaret
Pieter Derks
Uit het niets
di 29 Mrt 20:15
Janneke de Bijl
Cabaret
Janneke de Bijl
Dit is het nou
do 31 Mrt 20:15
Christel de Laat
Cabaret
Uitverkocht
Christel de Laat
Hoe dan?!
di 5 Apr - wo 6 Apr
Marlon Kicken
Cabaret
Marlon Kicken
Draadloos
do 7 Apr 20:15
Evergreen Top 1000 Live
Muziek
Evergreen Top 1000 Live
Evergreen Top 1000 Live Band en Arnold Mühren (The Cats)
vr 8 Apr 20:15
DATtheater
Toneel
Uit eigen streek
DATtheater
40 + 1 jaar DATtheater
za 9 Apr - zo 10 Apr
Camping Pavarotti (4+)
Jeugdtheater
Camping Pavarotti (4+)
Mark van Vliet
wo 13 Apr 15:00
The Seasons Sessies
Muziek
The Seasons Sessies
za 16 Apr 16:00
Tributefest Valkenswaard
Festival
Tributefest Valkenswaard
Indoor Edition
zo 17 Apr 19:00
Fabian Franciscus
Cabaret
Fabian Franciscus
Kleine Wereld
do 21 Apr 20:15
Jacques van Gerven
Muziektheater
Uit eigen streek
Jacques van Gerven
ZotteKot
vr 22 Apr - za 23 Apr
Jetse de Jong Kwartet & The spirit of New Orleans
Muziek
Jetse de Jong Kwartet & The spirit of New Orleans
Muzikale reis naar New Orleans - Yes Jazz
zo 24 Apr 11:00
Valkenswaards Kamerorkest
Muziek
Uit eigen streek
Valkenswaards Kamerorkest
252 jaar Beethoven
zo 24 Apr 15:00
Ik ga naar zee en neem mee… (2+)
Jeugdtheater
Uit eigen streek
Ik ga naar zee en neem mee… (2+)
Noortje Karsmakers
di 26 Apr 11:00
Martijn Kardol
Cabaret
Martijn Kardol
De Situatie
do 28 Apr 20:15
The Bentleys & The Bendellas
Muziek
The Bentleys & The Bendellas
The Ladies of the 50's & 60's
vr 29 Apr 20:15
Jules Keeris
Cabaret
Jules Keeris
De Uitverkorenen (reprise)
za 30 Apr 20:15
Peppa Pig Live! (2+)
Jeugdtheater
Peppa Pig Live! (2+)
Schoolreisje naar het Strand
zo 1 Mei 14:00
Juf Roos Gaat Op Avontuur (2+)
Jeugdtheater
Juf Roos Gaat Op Avontuur (2+)
za 7 Mei 14:00
Rob Scheepers
Cabaret
Rob Scheepers
Gulzig
do 12 Mei - vr 13 Mei
Cinque Voci
Muziek
Uit eigen streek
Cinque Voci
Monteverdi en het einde van de Renaissance
za 14 Mei 20:15
Bumba Show (1+)
Jeugdtheater
Bumba Show (1+)
Bumba op Reis
zo 15 Mei 13:30
Slagwerkgroep UNA
Muziek
Uit eigen streek
Slagwerkgroep UNA
Percussion in Concert: The Battle
vr 20 Mei - za 21 Mei
Lou Guldemond & Band
Muziek
Lou Guldemond & Band
Fusion op z’n best - Yes Jazz
zo 22 Mei 15:30
De Vloer Op
Toneel
De Vloer Op
De theaterversie van het populaire programma
za 28 Mei 20:15
In het licht
Toneel
In het licht
Muzikale solovoorstelling gebaseerd op het indrukwekkende boek van Karin Bloemen
do 2 Jun 20:15
Centrum voor Muziek en Dans
Muziek
Uit eigen streek
Centrum voor Muziek en Dans
Muziek in 't Zonnetje
wo 15 Jun 13:00
Dansschool UC Dance
Dans
Uit eigen streek
Dansschool UC Dance
Elements
za 18 Jun - zo 26 Jun
Centrum voor Muziek en Dans
Muziek
Uit eigen streek
Centrum voor Muziek en Dans
Slotuitvoering
za 2 Jul 15:00
Contact

Theater De Hofnar
De Hofnar 10
5554 DA Valkenswaard

Route en parkeren

Telefoon
(040) 207 40 10

Mail
info@hofnar.nl

Openingstijden

Kaartverkoopbalie
Ma t/m vr tussen 13.00 – 17.00 uur

Rabobank Theatercafé
Elke werkdag vanaf 08.30 uur
In de weekenden één uur voorafgaand aan een activiteit.

De Hofnar maakt gebruik van verschillende soorten cookies. Deze cookies maken het mogelijk om content via social media te delen en om de inhoud van deze website en advertenties af te stemmen op uw voorkeuren. Door deze melding te sluiten stemt u hiermee in. Meer weten? Bekijk dan onze privacy verklaring.