Contact

Bezoekersadres

De Hofnar 10
5554 DA Valkenswaard

Bekijk onze routebeschrijving

Openingstijden

Kaartverkoop

  • Maandag t/m donderdag: van 13.00 uur – 17.00 uur en één uur voorafgaand aan een voorstelling of filmvertoning.
  • Vrijdag t/m zondag: één uur voorafgaand aan een voorstelling of film.

Horeca

De horeca is elke werkdag geopend vanaf 09.00 uur. Op zaterdag en zondag is de horeca één uur voorafgaand aan een voorstelling of film geopend.

Contactgegevens per afdeling

Bestuur

Eric Boselie, Roland van Kemenade en Ans Boelens
bestuur@hofnar.nl

Directie

Paul L’Herminez

Marketing & Communicatie

Anke Neve en Femke Vervoort
communicatie@hofnar.nl

Events & Sales

Marlies Mommersteeg en Lizanne de Kuster
sales@hofnar.nl 

Kaartverkoop

Judith Peeters, Heidi Wils, Meriam Smiggels en Guidy Swinkels
kaartverkoop@hofnar.nl

Financiële administratie

Will van Gennip

Horeca

Stefan Hermes (hoofd) en Roy Wils
horeca@hofnar.nl

Techniek

Hans-Jacob van den Heuvel (hoofd), Hein Simons en Nikki Bogers
techniek@hofnar.nl

Vrijwilligers Coördinatie

Judith Peeters

Contactformulier

Contact
  • Theater De Hofnar
  • De Hofnar 10
  • 5554 DA Valkenswaard
Openingstijden
Kaartverkoopbalie
  • Maandag t/m donderdag:
  • van 13.00 - 17.00 uur en één uur voorafgaand aan een voorstelling of film
  • Vrijdag t/m zondag:
  • één uur voorafgaand aan een voorstelling of film
Duisenburgh Theatercafé
  • Maandag t/m vrijdag:
  • vanaf 09.00 uur
  • Zaterdag & zondag:
  • één uur voorafgaand aan een voorstelling of film
Welkom op hofnar.nl

Deze website maakt gebruik van functionele cookies die noodzakelijk zijn om de website zo goed mogelijk te laten functioneren en van analytische cookies waarmee wij het gebruik van de website kunnen meten. Deze cookies worden niet gebruikt om persoonsgegevens te verwerken. Door op akkoord te klikken, geef je ook toestemming voor tracking- en advertisingcookies. Wil je niet alle soorten cookies toestaan, klik dan op ‘Cookie instellingen’.