Professor S. (6+)
Jeugdtheater
Professor S. (6+)
Klein Amsterdam Producties
wo 5 Okt 15:00
MAAS
Muziek
Uit eigen streek
MAAS
Datastroom
vr 7 Okt 20:15
Henry van Loon
Cabaret
Uitverkocht
Henry van Loon
Jannie The Show Dog
za 8 Okt 20:15
Guido Weijers
Cabaret
Uitverkocht
Guido Weijers
De Oudejaarsconference 2022 (try out)
wo 12 Okt 20:15
Je kunt me gerust een geheim vertellen
Toneel
Laatste kaarten
Je kunt me gerust een geheim vertellen
Juul Vrijdag - Matzer Theaterproducties
do 13 Okt 20:15
Billy Joel en Elton John - Face To Face Tour
Muziek
Laatste kaarten
Billy Joel en Elton John - Face To Face Tour
Alexander Broussard en Guy Harris
vr 14 Okt 20:15
Stef Bos
Muziek
Uitverkocht
Stef Bos
Bloemlezing
za 15 Okt 20:15
Het Valkenswaards Kamerkoor
Muziek
Uit eigen streek
Het Valkenswaards Kamerkoor
Jubileumconcert Valkenswaards Kamerkoor
zo 16 Okt 15:00
The Sixties Tribute Band
Muziek
Uit eigen streek
Uitverkocht
The Sixties Tribute Band
Back to the Sixties
wo 19 Okt 20:15
Patrick Nederkoorn
Cabaret
Patrick Nederkoorn
Hoogtij
do 20 Okt 20:15
Huub Stapel
Toneel
Huub Stapel
Alleen Familie (try out)
vr 21 Okt 20:15
Knipperdeknip Hoera! (2+)
Jeugdtheater
Uit eigen streek
Knipperdeknip Hoera! (2+)
Noortje Karsmakers
do 27 Okt 11:00
Veldhuis & Kemper
Cabaret
Veldhuis & Kemper
Hou Dat Vast (reprise)
do 27 Okt 20:15
Joost Spijkers
Muziek
Joost Spijkers
HOTEL SPIJKERS
vr 28 Okt 20:15
DATtheater
Toneel
Uit eigen streek
DATtheater
VALK
za 29 Okt - zo 30 Okt
Besloten voorstelling Christel de Laat
Cabaret
Besloten voorstelling Christel de Laat
Theateravond Stichting Valkenhof
wo 2 Nov 20:15
Percossa
Muziektheater
Percossa
Let me in - Let me out
vr 4 Nov 20:15
Brucified
Muziek
Brucified
“Get Brucified” Tour
za 5 Nov 20:15
Dialect Zògezééd
Muziektheater
Uit eigen streek
Dialect Zògezééd
Lokaal muzikaal feestje in dialect
zo 6 Nov 14:00
Behoorlijk Boos (5+)
Jeugdtheater
Behoorlijk Boos (5+)
Oortwolk
wo 9 Nov 15:00
Kiki Schippers
Cabaret
Kiki Schippers
Meer
do 10 Nov 20:15
Betty's Backyard
Muziek
Betty's Backyard
Platenpraat
vr 11 Nov 20:15
Martijn Kardol
Cabaret
Martijn Kardol
De Situatie
za 12 Nov 20:15
Women of the Blues
Muziek
Women of the Blues
A tribute to Bessie Smith ft Marjorie Barnes - Yes Jazz
zo 13 Nov 15:30
Koninklijke Harmonie UNA
Muziek
Uit eigen streek
Koninklijke Harmonie UNA
Night of the Proms 'Van eigen bodem'
vr 18 Nov - za 19 Nov
Charlotte Labee
Literair
Uitverkocht
Charlotte Labee
Overprikkeld Brein Tour
di 22 Nov 19:30
Släpstick
Muziektheater
Släpstick
The Roaring Twenties
wo 23 Nov 20:15
Before After
Musical
Before After
Coen Bril en Desi van Doeveren - Oatmilk
do 24 Nov 20:15
Tis Hier Geen Hotel 2
Cabaret
Laatste kaarten
Tis Hier Geen Hotel 2
Dianne Liesker, Ellen Dikker en Hanneke Drenth
vr 25 Nov 20:15
Def Americans
Muziek
Def Americans
Johnny Cash - God, Love & Murder
za 26 Nov 20:15
Valkenswaards Kamerorkest
Muziek
Uit eigen streek
Valkenswaards Kamerorkest
De salonmuziek voorbij
zo 27 Nov 15:00
Mark van de Veerdonk
Cabaret
Mark van de Veerdonk
PODIUMBEEST ONTSNAPT!
do 1 Dec 20:15
Back to the Country
Muziek
Back to the Country
Part Twelve
vr 2 Dec 20:15
Adam & Eva 2.0
Toneel
Adam & Eva 2.0
Ellen Pieters en Han Oldigs
za 3 Dec 20:15
Andy Marcelissen
Cabaret
Uitverkocht
Andy Marcelissen
Hij komt, hij komt!
do 8 Dec 20:15
Familiespel (try out)
Toneel
Familiespel (try out)
Jacqueline Blom, Mark Rietman, Annick Boer en Bas Hoeflaak
za 10 Dec 20:15
Vocalgroup Just Us
Muziek
Uit eigen streek
Vocalgroup Just Us
A Wonderful Christmas Time
zo 11 Dec 14:00
DJ Workshop (7-12 jaar)
Workshop
Laatste kaarten
DJ Workshop (7-12 jaar)
Word jij de nieuwe Martin Garrix of Sophie Francis?
wo 14 Dec 15:00
The Sixties Tribute Band
Muziek
Uit eigen streek
The Sixties Tribute Band
Back to the Sixties
do 15 Dec 20:15
AmeeZing Valkenswaard
Muziek
Uit eigen streek
AmeeZing Valkenswaard
AmeeZing KonZert 2022
vr 16 Dec - za 17 Dec
South-East Bigband
Muziek
South-East Bigband
Christmas Special met diner dansant - Yes Jazz
zo 18 Dec 17:00
Prik en de Pliesie
Muziek
Uit eigen streek
Prik en de Pliesie
Every Little Thing We Do
do 22 Dec 20:15
A-Fever
Muziek
A-Fever
The Ultimate ABBA Tribute
vr 23 Dec 20:15
De 'Net na Kerst' Show (4+)
Jeugdtheater
Uit eigen streek
De 'Net na Kerst' Show (4+)
De Ballonnenfee
wo 28 Dec 11:00
MADIWODO (3+)
Jeugdtheater
Uit eigen streek
MADIWODO (3+)
Archibald Clownesk Meespeeltheater
vr 30 Dec 11:00
Martijn Koning
Cabaret
Martijn Koning
Appeltjes Schillen
do 5 Jan 20:15
Brandweerman Sam Live! (2+)
Jeugdtheater
Brandweerman Sam Live! (2+)
De Verloren Piratenschat
vr 6 Jan 13:30
KGZ 'De Volharding'
Muziek
Uit eigen streek
KGZ 'De Volharding'
Nieuwjaarsmatinee 2023
zo 8 Jan 13:00
Ronald Goedemondt
Cabaret
Ronald Goedemondt
Met knielende knikjes (try out) - Verplaatst
ma 9 Jan 20:15
Brabants Kampioenschap Tonpraoten 2023
Evenement
Brabants Kampioenschap Tonpraoten 2023
vr 13 Jan 19:30
Leerlingen van Puck van Hout
Muziek
Uit eigen streek
Leerlingen van Puck van Hout
Hello 2023!
di 17 Jan 19:00
Opvliegers Girls on Fire!
Toneel
Laatste kaarten
Opvliegers Girls on Fire!
Antje Monteiro, Joanne Telesford en Hilke Bierman
do 19 Jan 20:15
Pieter Verelst
Cabaret
Pieter Verelst
Ten Aarzel
za 21 Jan 20:15
Bing (2+)
Jeugdtheater
Bing (2+)
Bing is jarig
zo 22 Jan 14:00
Elvis Memory
Muziek
Uit eigen streek
Verplaatst
Elvis Memory
Met Kees Versluys en de Calling Tribute Band
do 26 Jan 20:15
Rayen panday
Cabaret
Rayen panday
Focus
vr 27 Jan 20:15
Zirkoes Fantaztika (4+)
Jeugdtheater
Zirkoes Fantaztika (4+)
Heer Otto
za 28 Jan 11:00
Britta Maria & Maurits Fondse
Muziek
Britta Maria & Maurits Fondse
Aznavour, mon Amour
za 28 Jan 20:15
Christel de Laat
Cabaret
Christel de Laat
Hoe dan?! (reprise)
do 2 Feb - vr 3 Feb
The Wieners
Muziek
The Wieners
The Wieners Play Buddy Holly
za 4 Feb 20:15
Misfit de musical (9+)
Jeugdtheater
Misfit de musical (9+)
Morssinkhof terra Theaterproducties
zo 5 Feb 15:00
Pieter Derks
Cabaret
Pieter Derks
Uit het niets (reprise)
wo 8 Feb 20:15
Richard Groenendijk
Cabaret
Laatste kaarten
Richard Groenendijk
Voor iedereen beter (reprise)
do 9 Feb 20:15
Gerard van Maasakkers
Muziek
Gerard van Maasakkers
Zalde'mhebbe!
vr 10 Feb 20:15
Fuad Hassen
Cabaret
Fuad Hassen
Vogelvrij
za 11 Feb 20:15
Ben van den Dungen Quartet
Muziek
Ben van den Dungen Quartet
Tribute to John Coltrane - Yes Jazz
zo 12 Feb 15:30
Yentl en de Boer
Cabaret
Yentl en de Boer
Modderkruipers (try out)
do 16 Feb 20:15
The Sixties Tribute Band
Muziek
Uit eigen streek
The Sixties Tribute Band
Back to the Sixties
vr 17 Feb 20:15
De Verdraaide Orgelman (5+)
Jeugdtheater
De Verdraaide Orgelman (5+)
Theatergroep Dender
wo 22 Feb 15:00
Groen hartje wit (2+)
Jeugdtheater
Uit eigen streek
Groen hartje wit (2+)
Noortje Karsmakers
do 23 Feb 11:00
Jacques van Gerven
Muziektheater
Uit eigen streek
Jacques van Gerven
ZotteKot (reprise)
za 25 Feb 20:15
Ernst, Bobbie en de rest (4+)
Jeugdtheater
Ernst, Bobbie en de rest (4+)
Ernst en Bobbie weten het niet meer
zo 26 Feb 14:00
Komt een vrouw bij de dokter
Toneel
Komt een vrouw bij de dokter
Maartje van de Wetering, Xander van Vledder, Teunie de Brouwer e.a.
do 2 Mrt 20:15
Theo Maassen
Cabaret
Verplaatst
Theo Maassen
ONBEKEND TERREIN
vr 3 Mrt 20:15
Joris Linssen & Caramba
Muziek
Joris Linssen & Caramba
Dichterbij
za 4 Mrt 20:15
Scrum
Muziek
Scrum
Back to Basic
do 9 Mrt 20:15
The Wanderers
Muziek
The Wanderers
The Wanderers play Elvis
za 11 Mrt 20:15
Trio Bocca al Lupo
Muziek
Trio Bocca al Lupo
Jazz recht in je hart - Yes Jazz
zo 12 Mrt 15:30
The Sleeping Beauty
Dans
Laatste kaarten
The Sleeping Beauty
The Ukranian National Ballet of Odessa
do 16 Mrt 20:15
Zo vader zo zoon
Toneel
Zo vader zo zoon
Jon van Eerd. Joey Schalker, Nandi van Beurden, Arie Cupé e.a.
di 21 Mrt 20:15
Nabil
Cabaret
Nabil
Absurd
do 23 Mrt 20:15
Tigre Blanco
Muziek
Tigre Blanco
Radio Blanco
vr 24 Mrt 20:15
Buurman & Buurman gaan verhuizen (4+)
Jeugdtheater
Buurman & Buurman gaan verhuizen (4+)
za 25 Mrt 13:30
Jandino in Judeska Airlines
Toneel
Jandino in Judeska Airlines
Het HUIS van ASPORAAT
wo 29 Mrt 20:15
Marlon Kicken
Cabaret
Marlon Kicken
Draadloos
do 30 Mrt 20:15
Nienke Plas
Cabaret
Nienke Plas
Postnatale Expressie (try out)
vr 31 Mrt 20:15
Thjum Arts
Cabaret
Thjum Arts
Tijdloos Genot
do 6 Apr 20:15
Tributefest Valkenswaard
Festival
Tributefest Valkenswaard
Indoor Edition
zo 9 Apr 19:00
René van Meurs
Cabaret
René van Meurs
2636
wo 12 Apr 20:15
Mrs. Einstein
Cabaret
Mrs. Einstein
Country for dummies
do 13 Apr 20:15
Ik Ga Stuk
Cabaret
Ik Ga Stuk
Theatertour finalisten (BNNVARA)
za 15 Apr 20:15
Rowwen Hèze
Muziek
Rowwen Hèze
Het was een kwestie van geduld
do 20 Apr - vr 21 Apr
Oldenhermanns
Cabaret
Oldenhermanns
FCKD!
za 22 Apr 20:15
Valkenswaards Kamerorkest
Muziek
Uit eigen streek
Valkenswaards Kamerorkest
Klassiek na Beethoven
zo 23 Apr 15:00
Lennon & McCartney Acoustic - Two Of Us2
Muziek
Lennon & McCartney Acoustic - Two Of Us2
Jop Wijlacker & Dennis Kolen
vr 28 Apr 20:15
De scheepsjongens van Bontekoe (9+)
Jeugdtheater
De scheepsjongens van Bontekoe (9+)
Theatergroep De Jonge Honden
za 29 Apr 19:00
Miriam van Dam Quintet
Muziek
Miriam van Dam Quintet
Jewish Jazz - Yes Jazz
zo 30 Apr 15:30
Clownsvis Archibald en de plasticsoep (3+)
Jeugdtheater
Uit eigen streek
Clownsvis Archibald en de plasticsoep (3+)
Archibald Clownesk Meespeeltheater
di 2 Mei 11:00
Niet Schieten!
Cabaret
Niet Schieten!
Mannen van niks
vr 5 Mei 20:15
Björn van der Doelen & De Huursoldaten
Muziek
Björn van der Doelen & De Huursoldaten
Na ons de Zondvloed
za 6 Mei 20:15
Nest (3+)
Jeugdtheater
Nest (3+)
Theater Krijt
wo 10 Mei 15:00
Dana Winner
Muziek
Dana Winner
Miss You Most
do 11 Mei 20:15
Diederik Jekel
Theatercollege
Diederik Jekel
Eerste Hulp bij Moeilijke Dingen
vr 12 Mei 20:15
Zanggroep Cascade
Muziek
Uit eigen streek
Zanggroep Cascade
Vlieg met ons mee
za 13 Mei 20:15
Rob Scheepers
Cabaret
Uitverkocht
Rob Scheepers
Bekant
vr 19 Mei - za 20 Mei
Blue River Revival
Muziek
Blue River Revival
Way Down Yonder in New Orleans The Birthplace of Jazz - Yes Jazz
zo 21 Mei 15:30
Youp van 't Hek
Cabaret
Uitverkocht
Youp van 't Hek
De Laatste Ronde
vr 26 Mei 20:15
Andries Tunru
Cabaret
Andries Tunru
In Theorie
za 27 Mei 20:15
Slagwerkgroep UNA
Muziek
Uit eigen streek
Slagwerkgroep UNA
Percussion In Concert: The Battle
vr 2 Jun - za 3 Jun
KROOST-festival
Festival
KROOST-festival
De Hofnar en Hofnarplein
wo 7 Jun 09:30
Centrum voor Muziek en Dans
Muziek
Uit eigen streek
Centrum voor Muziek en Dans
Muziek in 't zonnetje
wo 7 Jun 13:00
Ashton Brothers
Show
Ashton Brothers
20 jaar Ashton Brothers (try out)
vr 9 Jun 20:15
DATtheater
Toneel
Uit eigen streek
DATtheater
Werk in uitvoering
za 10 Jun - zo 11 Jun
Centrum voor Muziek en Dans
Muziek
Uit eigen streek
Centrum voor Muziek en Dans
Slotuitvoering
za 24 Jun 15:00
Valkenswaard Volkoren
Festival
Valkenswaard Volkoren
zo 25 Jun 13:00
Contact

Theater De Hofnar
De Hofnar 10
5554 DA Valkenswaard

Telefoon
(040) 207 40 10

Mail
info@hofnar.nl

Openingstijden

Kaartverkoopbalie
Ma-vr tussen 13.00 – 17.00 geopend

Rabobank Theatercafé
Ma-vr vanaf 09.00 uur geopend

De Hofnar maakt gebruik van verschillende soorten cookies. Deze cookies maken het mogelijk om content via social media te delen en om de inhoud van deze website en advertenties af te stemmen op uw voorkeuren. Door deze melding te sluiten stemt u hiermee in. Meer weten? Bekijk dan onze privacy verklaring.