Nieuws
Youp van ’t Hek moet voorstelling vroegtijdig beëindigen
Youp van ’t Hek, die op 30 november met zijn voorstelling ‘Licht’ in De Hofnar heeft gestaan, heeft op donderdag 10 december vlak na aanvang van zijn voorstelling Licht in Theater De Willem te Papendrecht zijn show vroegtijdig moeten beëindigen omdat hij onwel werd.
Het gaat inmiddels wel beter met hem, maar niet zo goed dat hij de voorstelling van vrijdag al weer aandurft. Deze voorstelling gaat dan ook niet door, is te lezen op de site van het theater.
Twee artsen keken hem ter plekke na en stelden vast dat zijn toestand niet ernstig was. Toch was hij niet in staat verder spelen. In het ziekenhuis is Van ’t Hek verder onderzocht, maar daar werd de oorzaak niet achterhaald. De cabaretier mocht dezelfde avond weer naar huis.
Vanuit De Hofnar wensen we Youp van ’t Hek heel veel sterkte.
Terug naar het overzicht